MTB BIRIA –PRO 2 SHIMANO ALIVIO / DEORE LX 3 x 8 .
- Kod: BIRIA-03-M-3
- Waga: 13 kg
- W magazynie: 0 szt.
- Dostępność: Jest
- Producent: Biria
- Cena brutto: 1 855,00 zł
- (Cena netto: 1 508,13 zł)
- Poleć produkt
KOD PRODUKTU: BIRIA - 03
Rower MTB Biria do jazdy w różnych warunkach. Dobrze sprawdza się na pagórkowatym terenie, na leśnych i polnych ścieżkach oraz w jeździe miejskiej.Rower zmontowany jest na nowej ramie z wysokiej klasy stopu aluminiowego 6061. Rurki ramy zostały wykonane w systemie „Comp –Frame” - ich ścianki są cieniowane w miejscach zmniejszonych obciążeń oraz pogrubione w miejscach występowania dużych sił. Dodatkowo posiada wzmocnienia, charakterystyczne dla ram Biria – PRO 2. Rama charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością przy stosunkowo niewysokiej masie oraz dobrą redukcją drgań. Rama Biria –PRO 2, może być bazą do budowy roweru na wysokiej klasy osprzęcie. Rama przystosowana jest do hamulców typu 'V' oraz hamulców tarczowych. Rama przeznaczona jest do XC i M .
Na ramie zamontowano kompletną grupę Shimano – Alivio / Deore LX. Komponenty Alivio to: zaawansowane funkcje Shimano - 8-rzędowy napęd Hyperdrive, mocne hamulca V-Brake, czy dźwignie Rapidfire Plus – najwyższa jakość w swojej klasie. Idealne dla rekreacyjnej jazdy górskiej.Cechy przerzutki tył Deore LX to: Konstrukcja z szerokim ogniwem zwiększa sztywność i umożliwia dokładną zmianę przełożeń .System Top Normal pozwala na precyzyjną zmianę przełożeń na wyższe i awaryjną zmianę na niższe. Preferowany przez kolarzy tradycyjnych i zjazdowych; zalecany do manetek Rapidfire Plus. Z przodu znajduje się amortyzator RST – Gila TnL( sprężyna i elastomer mcu, olejowy ) z systemem regulacji naprężenia wstępnego wraz system blokady skoku. Skok widelca - 100mm. Koła zmontowane są na piastach Shimano Alivio i obręczach dwukomorowych, otwory kapslowane firmy Remerx.
Rower MTB Biria do jazdy w różnych warunkach. Dobrze sprawdza się na pagórkowatym terenie, na leśnych i polnych ścieżkach oraz w jeździe miejskiej.Rower zmontowany jest na nowej ramie z wysokiej klasy stopu aluminiowego 6061. Rurki ramy zostały wykonane w systemie „Comp –Frame” - ich ścianki są cieniowane w miejscach zmniejszonych obciążeń oraz pogrubione w miejscach występowania dużych sił. Dodatkowo posiada wzmocnienia, charakterystyczne dla ram Biria – PRO 2. Rama charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością przy stosunkowo niewysokiej masie oraz dobrą redukcją drgań. Rama Biria –PRO 2, może być bazą do budowy roweru na wysokiej klasy osprzęcie. Rama przystosowana jest do hamulców typu 'V' oraz hamulców tarczowych. Rama przeznaczona jest do XC i M .Na ramie zamontowano kompletną grupę Shimano – Alivio / Deore LX. Komponenty Alivio to: zaawansowane funkcje Shimano - 8-rzędowy napęd Hyperdrive, mocne hamulca V-Brake, czy dźwignie Rapidfire Plus – najwyższa jakość w swojej klasie. Idealne dla rekreacyjnej jazdy górskiej.Cechy przerzutki tył Deore LX to: Konstrukcja z szerokim ogniwem zwiększa sztywność i umożliwia dokładną zmianę przełożeń .System Top Normal pozwala na precyzyjną zmianę przełożeń na wyższe i awaryjną zmianę na niższe. Preferowany przez kolarzy tradycyjnych i zjazdowych; zalecany do manetek Rapidfire Plus. Z przodu znajduje się amortyzator RST – Gila TnL( sprężyna i elastomer mcu, olejowy ) z systemem regulacji naprężenia wstępnego wraz system blokady skoku. Skok widelca - 100mm. Koła zmontowane są na piastach Shimano Alivio i obręczach dwukomorowych, otwory kapslowane firmy Remerx.
W załączniku znajduje się geometria ramy i technologia ramy Biria PRO - 2 .
|
|
34,9 mm OVERSIZE SEAT TUBE |
|
|
BTP – BIAXIAL TUBE PROFILE |
|
rama
|
![]() |
RAMA ALU 6061
|
|
widelec
|
![]() |
RST - GILA TnL Z BLOKADĄ SKOKU (OLEJ) . SKOK - 100mm
|
|
przerzutka przód
|
![]() |
SHIMANO ALIVIO
|
|
przerzutka tył
|
![]() |
SHIMANO DEORE LX
|
|
korba
|
![]() |
SHIMANO ALIVIO
|
|
hamulce
|
![]() |
SHIMANO ALIVIO
|
|
piasty
|
![]() |
SHIMANO ALIVIO
|
|
dźwignie ham./manentki
|
![]() |
SHIMANO ALIVIO 3 x 8
|
|
kaseta
|
![]() |
SHIMANO ALIVIO 8 -rzędowa. HG- 50
|
|
obręcze
|
![]() |
REMERX- GRAND HAMER
|
|
opony
|
![]() |
KENDA 26 X 2,1 KOYOTE FRONT I REAR
|
|
wspornik kierownicy
|
![]() |
AHEAD - ZOOM 3D FORGOD.
|
|
sztyca
|
![]() |
ALU ZOOM 3D FORGOD
|
|
kierownica
|
![]() |
ALU ZOOM DH (31,8)
3D FORGOD
|
|
stery
|
![]() |
NECO - ZINTEGROWANE
|
|
siodło
|
![]() |
VELO - LOOK GEL
|
|
pedały
|
![]() |
VP - ALU
|
|
rozmiar ramy
|
![]() |
17", 19", 20,5",22"
|
|
waga
|
![]() |
13,00 kg.-48cm
|






















